Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

Imię i nazwisko

E-mail

Telefon

Kraj

Uprawa

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

Kontakty

Tradecorp - Europe, Sub-Saharan Africa and Iran

Alert Koronawirusa (Covid-19)

Ze względu na obecną sytuację wywołaną na całym świecie przez koronawirusa (COVID-19), fabryki i biura Tradecorp podejmują wszelkie środki ostrożności, aby pomóc w zwalczaniu choroby.

Wdrożyliśmy odpowiednie działania na całym świecie w celu nadania priorytetu zdrowiu i bezpieczeństwu wszystkich, a także szczególnej troski o najbliższych nam, nasze zespoły, klientów, partnerów i dostawców.

Dzięki tym protokołom bezpieczeństwa, które odnoszą się do instrukcji globalnych i lokalnych, jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią obsługę klienta z zachowaniem bezpieczeństwa.

Bądź odpowiedzialny i bądź bezpieczny!