Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

Imię i nazwisko

E-mail

Telefon

Kraj

Uprawa

Wiadomość

Przeczytałem i akceptuję Politykę Prywatności.


Kontakty

Tradecorp - Europe, Sub-Saharan Africa and Iran

Irene Sobrado została mianowana nowym kierownikiem oddziału substancji nieorganicznych w EBIC

Irene Sobrado, europejski dyrektor ds. regulacyjnych w Tradecorp, została mianowana nowym kierownikiem oddziału substancji nieorganicznych (Inorganic Substances Task Force – TFIO) w EBIC.

Jako nowo mianowany kierownik, Irene Sobrado będzie kierować oddziałem substancji nieorganicznych w celu zapewnienia odpowiednich europejskich ram prawnych dotyczących nieorganicznych roślinnych biostymulatorów, głównie zawierających fosforyny. Poprzednio stanowisko to piastował Nicolas Lindemann, dyrektor wykonawczy w Tradecorp. Główne obowiązki oddziału substancji nieorganicznych obejmują:

Identyfikowanie i zarządzanie problemami technicznymi dotyczącymi substancji nieorganicznych

Wypracowywanie konsensusu wśród decyzyjnych członków i stanowisk dotyczących substancji nieorganicznych

Dzielenie się wiedzą na temat substancji nieorganicznych z innymi odpowiednimi grupami roboczymi EBIC

Ponadto oddział ten działa w ścisłej współpracy z Komitetem Regulacyjnym w sprawie zmiany przepisów UE, zwłaszcza tych związanych z biostymulatorami i fosforynami. TFIO jest odpowiedzialny za dostarczenie dowodów naukowych, a także opracowywanie definicji, wymagań i odpowiednich praw dotyczących takich produktów.

Informacje o EBIC

Europejska Rada Producentów Biostymulatorów (EBIC) zainicjowała działania w 2011 roku, a spółka Tradecorp International jest jednym z jej założycieli. Od tego czasu Rada znacznie się rozrosła i obecnie liczy 55 członków. Grupa koncentruje się na wspieraniu roli sektora biostymulatorów w Europie, pomagając branży rolniczej tak, aby stała się bardziej zrównoważona i silna, a także na wprowadzania odpowiednich regulacji dotyczących biostymulatorów w ramach nowych europejskich rozporządzeń dotyczących produktów nawozowych.

 

Dowiedz się więcej o EBIC (Europejska Rada Producentów Biostymulatorów)