Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

Imię i nazwisko

E-mail

Telefon

Kraj

Uprawa

Wiadomość

Przeczytałem i akceptuję Politykę Prywatności.


Kontakty

Tradecorp - Europe, Sub-Saharan Africa and Iran

Nowe Badania nad linią produktów Phylgreen we współpracy z Queen’s University

Prestiżowy uniwersytet Queen’s University (Belfast, Irlandia Północna) ostatnio zakończył pierwszy etap nowego badania linii produktów Phylgreen, w szczególności nad wydajnością ekstraktu z wodorostów Ascophyllum nodosum w odniesieniu do stresu abiotycznego u roślin. Badanie to było możliwe dzięki ścisłej współpracy Dr. F. Liu, Dr. C. Flemingem oraz Dr. T. Flemingiem z Queen’s University z działem B+R.

Zaangażowani w rozwijanie bardziej produktywnego, ekologicznego i zrównoważonego rolnictwa, w firmie Tradecorp pracujemy ręka w rękę z różnymi jednostkami naukowymi w celu opracowania produktów najwyższej jakości. Mając do dyspozycji wyniki tych badań Tradecorp jest w stanie lepiej zrozumieć skutki, jakie ekstrakty Ascophyllum nodosum wywołują dla upraw, w tym fizjologiczne i morfologiczne, metaboliczne, a nawet reakcje regulujące różnych genów w odniesieniu do stresu abiotycznego…

Ascophyllum nodosum, wodorost z którego uzyskuje się ekstrakt do produktów linii Phylgreen jest biostymulatorem, który przynosi niezliczone korzyści oraz możliwości zastosowania i z tego powodu tworzy część jednego z największych filarów w portfolio biostymulatorów firmy Tradecorp.

Dowiedz się więcej o linii Phylgreen: