Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

Przez kliknięcie “Wyślij” akceptuję Informację Prawną i Politykę Prywatności.

Kontakty

Tradecorp - Europe, Sub-Saharan Africa and Iran

Specjaliści francuscy i polscy zebrali się, aby podzielić się swoimi doświadczeniami w zakresie wykorzystania Tradecorp AZ Bentley

Specjaliści francuscy i polscy zebrali się, aby podzielić się swoimi doświadczeniami w zakresie wykorzystania Tradecorp AZ Bentley w produkcji szklarniowej.

Grupa osobób, specjalizując się w uprawach warzyw w szklarniach, zebrała się we Francji. Polscy specjaliści mieli okazję dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak producenci w Nantes prowadzą uprawy pomidorów i ogórków.

Wizyta została uzupełniona o spotkania w ośrodkach technicznych CDDM, Comité Départemental de Développement maraicher (http://www.cddm.fr/) i CVETMO Techniques Maraîchères de la région d’Orléans. Pomogło to uczestnikom lepiej zrozumieć organizację produkcji szklarniowej we Francji i podzielić się pomysłami na temat głównych tematów badawczych.

Według Geraldine Hay, inżynier rozwoju w Tradecorp Francji i koordynator imprezy “to prawdziwa satysfakcja, że Tradecorp może gromadzić agronomów i specjalistów w takich skomplikowanych zagadnieniach”

O Tradecorp AZ Bentley

Tradecorp AZ Bentley to mieszanka chemiczna niezbędnych mikroelementów, schelatowanych różnymi czynnikami chelatujących. Jest on używany w Polsce od kilku lat w pomidorach, ogórkach i papryce w produkcji szklarniowej. Więcej informacji tutaj

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom.