map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Tradecorp przedstawia Biimore – superwydajny biostymulator, który zReEwolucjonizuje rynek tych produktów !

  • Już bardzo mała dawka preparatu Biimore wystarczy, by uwolnić cały potencjał upraw i zwiększyć masę nawet o 19%, a wielkość uzyskiwanych plonów nawet o 28%.
  • Produkt Biimore to przełom w branży odżywiania roślin. Jego niezwykłą charakterystykę osiągnięto dzięki testom prowadzonym na różnych uprawach zlokalizowanych w miejscach położonych na całym świecie oraz dzięki unikalnej kombinacji ponad 200 bioaktywnych składników.
  • Dzięki temu wyjątkowemu produktowi, innowacyjnym osiągnięciom oraz działaniom na rzecz zrównoważonego rolnictwa firma Tradecorp znalazła się w centrum uwagi całego świata.

   

  Firma Tradecorp, która jest ekspertem w dziedzinie biostymulacji i zrównoważonego nawożenia upraw, wprowadza na rynek nowy produkt o nazwie Biimore. Jest to superwydajny biostymulator uzyskiwany w wyniku wyjątkowego procesu fermentacji roślinnej, który jest też zrównoważony pod względem środowiskowym. Dzięki temu wynalazkowi Tradecorp staje się światowym liderem w obszarze innowacji i proekologicznych rozwiązań.

  Produkt Biimore to początek kolejnej ReEwolucji w rolnictwie. Stanowi on przełom w obszarze preparatów biostymulujących, gdyż znacznie przewyższa pozostałe produkty obecne na rynku. Biimore to wyjątkowe rozwiązanie powstałe z wielkim poszanowaniem dla środowiska naturalnego. Przetestowano go podczas ponad 100 badań terenowych, przy czym stosowano go w uprawach położonych w różnych miejscach na świecie. W ten sposób udowodniono, że dzięki połączeniu ponad 200 bioaktywnych składników udało się uzyskać bardzo wysoką skuteczność tego preparatu, mimo że podaje się go w bardzo małych dawkach.

  Ten przełomowy wynalazek czyni z firmy Tradecorp lidera branży mikroorganizmów i światowy autorytet w dziedzinie biostymulacji. Dzięki produktowi Biimore firma Tradecorp kontynuuje wzmacnianie swojego portfolio zrównoważonych środowiskowo produktów nowej generacji, które opierają się na połączeniu pierwszorzędowych i drugorzędowych związków pozyskiwanych z naturalnych źródeł.

  Ten produkt to swoisty punkt zwrotny w branży biostymulantów, gdyż oferuje rolnikom szansę na produkowanie więcej przy stosowaniu mniejszych nakładów. Jak mówi Jorge Aguilar, globalny dyrektor ds. marketingu w Tradecorp: „Zobowiązaliśmy się pomagać plantatorom w uzyskiwaniu takich produktów, jakich oczekuje od nich rynek pod względem oferowanej jakości, wielkości plonów, a także zachowania zasad zrównoważonego rozwoju środowiskowego. A przy tym odpowiedzieliśmy na trendy rynkowe. Po latach badań wprowadzamy zatem produkt Biimore, czyli superwydajny biostymulator, którego już bardzo małe dawki wykazują nadzwyczaj skuteczne działanie. Jest to synergiczny efekt współdziałania ponad 200 biosubstancji. Przetestowaliśmy nasz produkt na 25 uprawach w różnych państwach świata i uzyskaliśmy świetne wyniki, które świadczą o jego doskonałym działaniu w terenie, w bardzo zróżnicowanych warunkach rynkowych”.

  W swojej strategii rozwoju firma Tradecorp stawia na zaawansowane technologie, czyli na przykład na rozwój genomiki i transkryptomiki. W ten sposób chce wpisać się w ewolucyjne trendy rynkowe, a także realizować oczekiwania plantatorów. Zespoły badawczo-rozwojowe firmy Tradecorp obejmują grupy badawcze zlokalizowane w ośrodkach badań porównawczych oraz w bardzo prestiżowych uczelniach wyższych w państwach całego świata. Jak wyjaśnia José Nolasco, dyrektor ds. innowacji i strategii firmy: „Pracujemy z technologiami, które działają biostymulująco w fazie rozwoju i pęcznienia owoców. Dzięki nim plantatorzy mają większe plony i lepsze parametry jakości zbiorów, a fantastyczne wyniki można uzyskiwać, stosując już bardzo niskie dawki.”

  Biimore – superwydajny biostymulator

  Biimore charakteryzuje się ogromną wydajnością, co oznacza, że plantator może stosować bardzo małe dawki preparatu. W zależności od uprawy na jedno zastosowanie potrzeba 25 – 200 ml /ha, czyli 10 – 40 razy mniej niż zalecenia dotyczące innych biostymulantów.

  Fantastyczna wydajność produktu Biimore wynika z rewolucyjnego połączenia związków pierwszorzędowych z drugorzędowymi, w tym aminokwasów L-α, witamin, cukrów i śladowych ilości innych związków naturalnych. Żaden inny produkt obecny na rynku nie jest w stanie odtworzyć unikalnego składu produktu Biimore.

  Badania plonów wykazały, że już bardzo mała dawka Biimore wystarczy, aby uwolnić cały potencjał danej uprawy i pozwolić na uzyskanie najwyższej jakości plonów i maksymalnej produktywności. Prowadzone studia przypadków objęły na przykład uprawy pomidorów koktajlowych. Zaobserwowano, że po zastosowaniu produktu Biimore masa pomidorów wzrosła o 14%, a wielkość całego plonu o 12%. W przypadku cytrusów mieliśmy do czynienia z 19% wzrostem masy owoców i 10% wzrostem plonów. W przypadku brzoskwiń masa owoców wzrosła o 7%, a ogólny wzrost plonu o 4%. W przypadku winogron deserowych zaobserwowaliśmy wzrost o 16%, a w przypadku melonów o 28%.i

  Aby w pełni korzystać z zalet tego niezwykle wydajnego biostymulatora, firma Tradecorp zaleca stosowanie go w celu poprawienia pęcznienia i rozwoju owoców w uprawach ogrodniczych, w sadach owocowych i przed kwitnieniem w uprawach roślin strączkowych uprawianych na dużych areałach.

  Wyjątkowy, wysoce zrównoważony proces produkcji

  Preparat Biimore powstaje podczas opatentowanego przez Tradecorp unikalnego procesu produkcyjnego, przy zastosowaniu wyjątkowej technologii. Jest ona wynikiem połączenia wyselekcjonowanego szczepu corynebacterium glutamicum i złożonej, zrównoważonej pożywki na bazie melasy z trzciny cukrowej typu A, które współdziałając, tworzą ten unikalny produkt.

  W  procesie produkcji Biimore ważną rolę odgrywa precyzyjne posługiwanie się takimi czynnikami, jak temperatura, światło, czas i współczynnik pH, gdyż wszystkie one wpływają na proces fermentacji. Firma Tradecorp jest zdania, że każda, nawet minimalna zmiana tych parametrów zmieniłaby jej biostymulant w zupełnie inny produkt.

  O firmie Tradecorp

  Firma Tradecorp, będąca częścią grupy Rovensa, jest globalnym autorytetem – producentem działającym w sektorze biostymulatorów i zrównoważonego, specjalistycznego nawożenia upraw roślinnych. Zajmuje się opracowywaniem i produkcją innowacyjnych rozwiązań, które są sprzedawane w ponad 60 krajach na całym świecie. Tradecorp oferuje całościowe portfolio produktów typu premium, które są dostosowanych do lokalnych warunków uprawowych. Rozwiązania firmy Tradecorp to na przykład biostymulanty, chelaty i precyzyjnie działające nawozy dolistne.

  Niedawno firma zrealizowana kilka strategicznych akwizycji, na przykład zakładów Microquimica w Brazylii i SDP we Francji. W rezultacie firma może kontynuować swój dynamiczny rozwój i dalszą ekspansję zróżnicowanego portfolio swoich produktów, poprzez włączanie rozwiązań mikrobiologicznych, takich jak modyfikatory i ekstrakty bakteryjne, a także najnowocześniejsze adiuwanty.

   

  1. Zwykła dawka preparatu Biimore wynosi od 25 do 200 ml/ha na aplikację. Idealna objętość oprysku to 0,02 – 0,04%