map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Biostymulacja 360º: nowa koncepcja biostymulacji, skutecznie pokonać stres abiotyczny!

  Tradecorp przedstawił niedawno „Biostymulację 360º” , nową koncepcję promującą właściwe podejście do różnych rodzajów abiotycznych stresów.

  Kampania „Biostymulacja 360º” obejmuje szereg działań szkoleniowych mających na celu wspieranie efektywnego wykorzystania biostymulatorów i zachęcanie do właściwego obchodzenia się z uprawami, w pełni zaspokajając potrzeby biostymulacji rośliny- od siewu do  zbioru i od korzeni do owoców.

  W oparciu o dwuletni kalendarz działań, kampania będzie dotyczyć różnych  rodzajów stresu abiotycznego, takich jak: stres fitotechniczny, stres wzrostowy i niekorzystne warunki klimatyczne (wysokie i niskie temperatury, susza lub zasolenie). Będzie również koncentrować się na szczegółowym wyjaśnieniu kluczowych zagadnień związanych z biostymulacją, takich jak efekt Primingu (Primactive) i precyzyjna biostymulacja. Nowa koncepcja dostarcza ukierunkowanych, konkretnych rozwiązań.

  Informacje i zalecenia przedstawione w kampanii są wynikiem szczegółowych badań Tradecorp dokonanych we współpracy z uznanymi instytutami, takimi jak Queen’s University w Belfaście (Wielka Brytania), Politechnika w Madrycie (Hiszpania) i  Uniwersytet DiSAA  w Milano  (Włochy), a także badań polowych przeprowadzonych  w ciągu ostatnich 15 lat. Wskazują one na kluczową rolę, jaką biostymulanty odgrywają w pobudzaniu rozwoju uprawy w całym cyklu uprawowym, od momentu, w którym nasiona są umieszczane w podłożu, aż do momentu uzyskania dochodowej produkcji.

  Kampania adresowana jest do rolników, ekspertów rolnych oraz doradców z  kanału dystrybucji.

  Dlaczego Biostymulacja 360º?

  Kampania „Biostymulacja 360º” będzie zajmować się różnymi typami stresu abiotycznego i dostarczy konkretnych rozwiązań, pozwalających podejść do potrzeb biostymulacji rośliny- od siewu do zbioru i od korzeni do owoców.

  Dziś koncepcja Biostymulacja 360º jest rzeczywistością dzięki dokładnym i wyczerpującym badaniom nad biostymulacją, które firma Tradecorp prowadzi od ostatniej dekady ” – powiedział Carlos Repiso, koordynator ds. Badań i Rozwoju Biostymulatorów w Tradecorp. “Zagłębianie się w biostymulatory, sposób  ich działania oraz  wpływ na wydajność różnych upraw w polu, pozwala Tradecorp określić precyzyjne aplikacje, oraz prowadzić najlepsze doradztwo techniczne, umożliwiając rolnikom maksymalizację zwrotu z inwestycji “- dodał Repiso.

  Kampania Biostymulacja 360º ma na celu przekazanie całej zdobytej  wiedzy do praktyki rolniczej odpowiadając na wiele pytań rolników i doradców dotyczących biostymulatorów“, powiedział José Nolasco, dyrektor ds. Strategii i Innowacji w Tradecorp. “Dzięki tej nowej propozycji, Tradecorp wypełnia swoje zobowiąznaie do ciągłej pracy mającej na celu  dostarczenie rolnikom odpowiedniej wiedzy  związanej  z zarządzaniem  stresem abiotycznym s, tak aby  osiągnąć pełny potencjał plonotwórczy upraw“, dodał Nolasco.

  Rozwiązania dla koncepcji „Biostymulacja 360º”

  Tradecorp skupia się na trzech  szerokich zakresach  rozwiązań biostymulacyjnych:

  1. Rozwiązania oparte na wyciągu z alg morskich Ascophyllum nodosum: obejmują ono linię produktów Phylgreen dedykowaną dla każdego etapu rozwoju rośliny i różnych rodzajów stresu abiotycznego.Poprzez efekt primingu są w stanie wyprzedzać i zapobiegać negatywnemu oddziaływaniu stresu, o czym świadczą liczne testy naukowe na uznanych uniwersytetach i ośrodkach badawczych
  1. Rozwiązania oparte na aminokwasach: produkty takie jak Delfan Plus szczególnie polecane są do pokonania stresu podczas lub zaraz po jego działaniu na uprawy, zapewniając efekt leczniczy. Ponad 140 doświadczeń zebranych w różnych warunkach stresowych wykazało  ich skuteczność
  1. Rozwiązania oparte na kwasach humusowych: dzięki ponad 130 testom przeprowadzonym na całym świecie, produkty takie jak  Humistar i Humistar WG dowiodły swej skuteczności w odniesieniu do kilku rodzajów upraw polepszając dostępność wody i składników pokarmowych  w  warunkach stresowych.

  Informacje o Tradecorp

  Tradecorp jest ekspertem w odżywianiu  specjalistycznym roślin i biostymulacji. Założony  w 1985 r. rozwija i produkuje swoje produkty w Unii Europejskiej oraz  dystrybuje je w ponad 70 krajach.

  Kluczem do sukcesu Tradecorp jest wartość generowana dzięki równowadze pomiędzy wysoką jakością produktów a ich wydajnością, a także profesjonalne i spersonalizowane doradztwo techniczne, które opiera się na bliskiej relacji z naszymi klientami i ich zaufaniu do nas.

  Tradecorp jest również członkiem-założycielem EBIC (European Biostimulants Industry Council), organizacji wzorcowej dla sektora biostymulatorów w Europie, w 2014 r.  przejął irlandzką spółkę Oilean Glas Teo (OGT Ltd.), specjalizującą się w zbiorze i przetwarzania alg Ascophyllum nodosum.

  Zobacz nasz film tutaj.