map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Pan Cedric Harrault wyhodował dynię o wadze 450 kg!

  Pan Cedric Harro, z Francji, pobił swój osobisty rekord i osiągnął 3-cią nagrodę w narodowym konkursie dyni, wyhodowując dynię o wadze 450 kg.

  Pan Cedric Herrault jest jednym z klientów Tradecorp we Francji. Zależało mu na poprawieniu żyzności gleby.

  To jego doświadczenie z Humistarem na dyni:

  “Przy wsparciu Tradecorp udało mi się w tym roku pobić mój osobisty rekord i osiągnąć 3-cie miejsce na narodowych występach z dynią o wadze 450 kg! Doradca Tradecorp polecił mi program żywienia dyniowatych , który dostosował do potrzeb moich dyń.  Od samego początku Humistar pozwolił mi poprawić płodność mojej gleby, która jest bardzo gliniasta, a także zastosowałem wszystkie niezbędne mikroelementy w postaci chelatów. Cotygodniowe stosowanie nawożenia dolistnego (w oparciu o P, K, Mg i Ca)  pozwoliło mi utrzymać bardzo dobry wigor  liści, znacznie bardziej zielone i stabilnejsze (grubsze liście). Moje rośliny były o wiele lepiej odżywione przez cały cykl.  W moim gospodarstwie czynnikem ograniczającym była gleba …   W przyszłym roku  wzbogacę nawożenie  i wprowadzę  Phylgreen do programu dolistnego, aby spróbować pobić rekord Francji!”

  Dynia 450kg

  Chcesz dowiedzieć się więcej o Humistarze ? Zobacz nasze wideo!

  Chcesz uzyskać telefonicznie spersonalizowane doradztwo ?  Skontaktuj się z nami!