map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Drakar – Wysoka efektywność pobierania potasu!

  Istnieje różnica pomiędzy  ilością potasu zaaplikowaną dolistnie a zaabsorbowaną przez roślinę.

  Czy wiesz, że rozpuszczone jony wapnia i magnezu, powszechnie występujące w „twardej wodzie” używanej do oprysków,  reagują z nawozami potasowymi, tworząc osady, które  zmniejszają lub blokują pobieranie potasu przez liście?

  Nowe wideo Tradecorp demonstruje reakcje, które mogą wystąpić w zbiorniku opryskiwacza pomiędzy nawozem  potasowym a twardą wodą oraz tworzenie się w ich wyniku osadu.  Zwróć uwagę na  Drakar firmy Tradecorp w porównaniu do produktu konkurencji – w każdym z nich używany jest ten sam surowiec potasowy, ale doskonała jakość i proces formułowania produktu firmy Tradecorp maksymalizują wchłanianie potasu przez rośliny.

  Oczywiście Drakar  to pewny zwrot z inwestycji!

  Więcej informacji: Drakar