map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Irene Sobrado została mianowana nowym kierownikiem oddziału substancji nieorganicznych w EBIC

  Irene Sobrado, europejski dyrektor ds. regulacyjnych w Tradecorp, została mianowana nowym kierownikiem oddziału substancji nieorganicznych (Inorganic Substances Task Force – TFIO) w EBIC.

  Jako nowo mianowany kierownik, Irene Sobrado będzie kierować oddziałem substancji nieorganicznych w celu zapewnienia odpowiednich europejskich ram prawnych dotyczących nieorganicznych roślinnych biostymulatorów, głównie zawierających fosforyny. Poprzednio stanowisko to piastował Nicolas Lindemann, dyrektor wykonawczy w Tradecorp. Główne obowiązki oddziału substancji nieorganicznych obejmują:

  Identyfikowanie i zarządzanie problemami technicznymi dotyczącymi substancji nieorganicznych

  Wypracowywanie konsensusu wśród decyzyjnych członków i stanowisk dotyczących substancji nieorganicznych

  Dzielenie się wiedzą na temat substancji nieorganicznych z innymi odpowiednimi grupami roboczymi EBIC

  Ponadto oddział ten działa w ścisłej współpracy z Komitetem Regulacyjnym w sprawie zmiany przepisów UE, zwłaszcza tych związanych z biostymulatorami i fosforynami. TFIO jest odpowiedzialny za dostarczenie dowodów naukowych, a także opracowywanie definicji, wymagań i odpowiednich praw dotyczących takich produktów.

  Informacje o EBIC

  Europejska Rada Producentów Biostymulatorów (EBIC) zainicjowała działania w 2011 roku, a spółka Tradecorp International jest jednym z jej założycieli. Od tego czasu Rada znacznie się rozrosła i obecnie liczy 55 członków. Grupa koncentruje się na wspieraniu roli sektora biostymulatorów w Europie, pomagając branży rolniczej tak, aby stała się bardziej zrównoważona i silna, a także na wprowadzania odpowiednich regulacji dotyczących biostymulatorów w ramach nowych europejskich rozporządzeń dotyczących produktów nawozowych.

   

  Dowiedz się więcej o EBIC (Europejska Rada Producentów Biostymulatorów)