map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Kim jesteśmy?

  » Kim jesteśmy?

  O Tradecorp

  Tradecorp jest firmą, która ma swoje korzenie w Hiszpanii. Została założona w 1985 roku i od tego czasu prowadzi działalność w sektorze rolniczym. W ciągu tych lat nasza firma zyskała głębokie doświadczenie w dziedzinie odżywiania roślin , w szczególności w segmencie mikroskładników i nawozów specjalistycznych.

  Nasza historia

  2000-2016: Grupa Sapec

   

  W roku 2000, firma Tradecorp stała się częścią grupy Sapec, firmy rodzinnej, założonej w roku 1926 w sektorze chemicznym i wydobywczym. Włączenie Tradecorp do grupy dało firmie szerszą perspektywę, dzięki połączeniu ducha przedsiębiorczości grupy z naszym doświadczeniem i know-how w sektorze rolnictwa.

  Wzrost inwestycji, jaki nastąpił po nabyciu przez grupę Sapec wyznaczył nowy etap w naszym rozwoju, ponieważ wzmocniliśmy naszą pozycję na rynku i udało nam się doprowadzić do znaczącej ekspansji na poziomie międzynarodowym. Ekspansja ta pociągnęła za sobą znaczny wzrost sprzedaży, która rosła średnio o 30% rocznie.

  Pod koniec tego etapu, firma Tradecorp została włączona do Sapec Agro Biznes, części Grupy Sapec zajmującej się nawożeniem i ochroną upraw. Podstawę strategii korporacyjnej Sapec Agro Business stanowią cztery filary:

  – międzynarodowy i wysoko wykwalifikowany personel;

  – priorytetowość badań i rozwoju, innowacji i rejestracji;

  – wyróżniające się, wysokiej jakości produkty i usługi;

  – ekspansja międzynarodowa.

  Obsługa i bliskość rynku są kluczowymi elementami strategii firmy. Grupa jest obecna na całym świecie, a jej oddziały, biura, zakłady, a przede wszystkim doświadczony personel dostosowane są do lokalnych rynków.

  + Więcej informacji o Sapec Agro Biznes

  Od 2017: Nabycie przez Bridgepoint

   

  W roku 2017, międzynarodowy inwestor private equity, Bridgepoint, nabył Agro Business, aby realizować następujące cele:

  – przyspieszenie wzrostu;

  – maksymalizacja szans na nowych rynkach;

  – wspieranie nowych osiągnięć i rozwiązań w rolnictwie.

  Sapec Agro Business nadal pobudza innowacyjność i usługi w zakresie nawożenia i ochrony upraw przy pełnym poparciu Bridgepoint.

  + Więcej informacji o przejęciu