map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Klienci z Polski i Niemiec w odwiedzinach w siedzibie Tradecorp w Hiszpanii

  W listopadzie ubiegłego roku, Tradecorp po raz pierwszy gościł nowych klientów z różnych regionów Polski i Niemiec w Hiszpanii.

  Ich pobyt stanowił doskonałą okazję do wymiany doświadczeń na temat praktyk i produktów Tradecorp oraz ich wpływu na uprawy. Poprzez wizyty w zakładzie produktów płynnych w Albacete i siedzibie Tradecorp w Madrycie, klienci pozyskali nowe wiadomości na temat Tradecorp i całej organizacji. Zostali również przeszkoleni w zakresie niektórych produktów, ze szczególnym uwzględnieniem linii Humifirst, wyników doświadczeń polowych, procesu produkcyjnego i zakładu.
  Ten niezwykle
  cenny pod względem szkoleniowym pobyt dał również okazje bliższego poznania się. Podczas całego pobytu uczestnicy spotykali się z członkami zespołu hiszpańskiego Tradecorp. Towarzyszyli im nasi lokalni przedstawiciele z Polski i Niemiec. Razem przeżyli niezapomniane chwile na meczu piłki nożnej na stadionie Santiago Bernabeu.