map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Komunikacja Tradecorp

  W tym momencie niepewności chcieliśmy poinformować, że w Tradecorp zastosowaliśmy niezbędne środki zapobiegawcze, aby zadbać o zdrowie naszych klientów i pracowników.

  Mimo tej krytycznej sytuacji staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę w danych okolicznościach. Pomimo obecnych ograniczeń ze strony hiszpańskiego rządu, nasza działalność w Hiszpanii będzie kontynuowana tak jak dotychczas, z pełną aktywnością w fabrykach, logistyce i biurach domowych. Nasze działania kwalifikowane są przez rząd jako „niezbędne” i dlatego jesteśmy tutaj, aby pomagać i wspierać rolników i dystrybutorów najlepiej, jak potrafimy.

  Pamiętaj:
  Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania, które zadasz przez telefon lub e-mail (informacje o naszych przedstawicielach znajdziesz na mapie Kontaktów Regionalnych na naszej stronie głównej) i za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  Bądź zdrowy! #zostańwdomu #siedźwdomu
  Zespół Tradecorp