map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Misja i wizja

  » Kim jesteśmy? » Misja i wizja

  TCFarmerAdviser

  Wizja

  Nasza wizja zakłada oddziaływanie jakościowe i profesjonalne na globalnym rynku mikroskładników i nawozów specjalnych, dążenie do perfekcji w obsłudze oraz zwiększanie wartości dodanej na rzecz naszych klientów.

  Misja

  Naszą misją jest stanie się wiodącym producentem nawozów zarówno dla dystrybutorów jak i rolników, jako dostawcy optymalnych rozwiązań w uprawie roślin. Jest to możliwe do osiągnięcia poprzez produkcję wysokiej jakości specjalistycznych produktów i usługi maksymalizujące wartość dla ich klientów, pracowników i udziałowców.