map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Moc kwitnienia jest w naszych rękach

  Ekologiczna odpowiedź firmy Tradecorp na potrzeby hodowców w celu poprawy wzrostu roślin i uzyskiwanych plonów.

  Firma Tradecorp rozpoczyna właśnie kampanię informacyjną #wnaszychrekach. Ogłaszamy, że jeżeli producentom owoców, warzyw, zbóż i szeroko pojętych produktów rolnych dla przetwórstwa spożywczego (a także detalistom i konsumentom!) zależy zarówno na uzyskiwanej jakości i ilości produktów, jak i na ekologicznych praktykach w rolnictwie, powinni wybierać nas jako najlepszego partnera biznesowego.

  • “Moc kwitnienia jest w naszych rękach” to nasza odpowiedź na potrzebę podejmowania zrównoważonych ekologicznie działań, czyli stosowanie odpowiednich biostymulatorów, które wspomagają proces sezonowego kwitnienia.

  Etap kwitnienia to okres decydujący o przyszłych zbiorach. Jest to kluczowy etap rozwoju roślin, który definiuje ich wzrost reprodukcyjny. Mają na niego wpływ różnorodne czynniki, takie jak ilość światła i wody, temperatura, dostępność składników odżywczych, a dodatkowo też czynniki związane ze zmianami klimatu, takimi jak okresy suszy i zwiększone stężenie dwutlenku węgla w atmosferze1.

  Wprawdzie warunki pogodowe da się przewidzieć, ale nie da się ich zmienić. Dlatego firma Tradecorp opracowała produkty, które dobrze służą roślinom w fazie kwitnienia, zwiększają ich plenność, zapobiegają szkodliwym skutkom oddziaływania czynników klimatycznych i poprawiają proces zawiązywania owoców.

  Rekomendacje produktowe firmy Tradecorp:

  • Preparat Phylgreen Mira to silnie oddziałujący biostymulator pomocny w procesie zawiązywania owoców.

  Pozyskuje się go z biologicznie czystych, ekstrahowanych na zimno świeżych alg Ascophyllum nodosum. Proces ekstrakcji jest prowadzony delikatnie, co zapobiega denaturacji aktywnych składników i pomaga utrzymać maksymalną skuteczność produktu. Naturalne składniki wspomagające kwitnienie i zawiązywanie owoców pochodzące z alg wzbogacono o dodatek związków magnezu, boru i molibdenu, które we wspomnianych fazach rozwoju roślin są niezbędne do ich wzrostu.

  Preparat opracowano w oparciu o technologię Primactive. Dzięki niej rośliny lepiej znoszą późnowiosenne przymrozki, opady lub coraz częściej występujące niespodziewane fale upałów.
  Dzięki zastosowaniu preparatu Phylgreen Mira hodowcy mogą liczyć na większą liczbę kwiatostanów, mniej obumarłych zawiązków, a w uprawach winorośli na ograniczanie występowania gron o owocach nierównomiernej wielkości (fr. millerandage).

  O tyle samo zmniejsza się liczba obumarłych owoców, a liczba zawiązków owoców wzrasta o 5%. Z badań wynika też, że w przypadku jabłek uzyskana poprawa procesu zawiązywaniu owoców wynosi 14%, plony wzrastają o 8%, a wielkość owoców się nie zmienia. W przypadku upraw pomidorów zastosowanie preparatu Phylgreen Mira prowadzi do zwiększenia plonów średnio o 9%.

   

   

  • Preparat Phylgreen Mira pomaga osiągnąć pożądane wyniki poprzez zwiększenie wydajności, poprawę jakości i ilości plonów, a także zapewnienie jednorodnego przebiegu kwitnienia i zawiązywania owoców. Pomaga przy tym zwalczać ewentualne skutki niekorzystnych zjawisk atmosferycznych występujących w okresie wiosennym.

   

  1. Flowering time and elevated atmospheric CO2 Clint J. Springer i Joy K. Ward, Wydział Ekologii i Biologii Ewolucyjnej, Uniwersytet Kansas, Lawrence, KS 66045, USA.

   

  Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o Phylgreen Mira:

   Imię i nazwisko

   Adres e-mail

   Numer telefonu komórkowego

   Region

   Uprawa
   KukurydzaRzepakZiemniakiBurak CukrowyInniZboża

   Wiadomość


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Polityka prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@tradecorp.rovensa.com