map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Nowa dyrektywa azotanowa w Polsce: jak poradzić sobie z koniecznością redukcji azotanów w rolnictwie?

  Nowa dyrektywa azotanowa w Polsce

  Unia Europejska chce zredukować zanieczyszczenie wody powodowane przez użycie azotanów w rolnictwie i określa jakie kroki muszą podjąć państwa UE.
  Nowa dyrektywa zabrania w Polsce użycia nawozów azotowych przed 1 marca oraz ogranicza maksymalną roczną ilość azotu z nawozów organicznych do 170 kg/ha.

  Skutek?

  Azot będzie aplikowany później przez co może być mniej efektywny dla roślin i budowania plonu!
  Tradecorp ma rozwiązanie na podniesienie wykorzystania azotu, redukcję wypłukiwania i uzyskanie możliwie najlepszego wzrostu twoich upraw.

  Chcesz poznać nasz sposób? Pobierz poniższy informator:

  Dyrektywa azotanowa

  Nowa dyrektywa azotanowa w Polsce

  Nowa dyrektywa azotanowa w Polsce