map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Przedstawiamy nową linię biostymulatorów na bazie wyłącznie aminokwasów roślinnych firmy Tradecorp

  Wprowadzenie Vegenergy, roztworu na bazie wyłącznie aminokwasów roślinnych, pozwoli nam poszerzyć naszą ofertą biostymulatorów, zwłaszcza na rynkach, gdzie ze względów regulacyjnych stosowanie aminokwasów jest ograniczone.

   

  Vegenergy: pierwszy produkt Tradecorp na bazie wyłącznie aminokwasów roślinnych na polskim rynku

   

  Vegenergy jest preparatem pozwalającym na przezwyciężenie stresu, o wysokiej zawartości aminokwasów pochodzenia roślinnego i wolnych aminokwasów typu L-α. Produkt ten został specjalnie zaprojektowany do zastosowania w krytycznych momentach cyklu życia roślin, co pozwala na przezwyciężenie stresu abiotycznego wywołanego zasoleniem, suszą lub zmianami temperatury.

  Oprócz  stężenia aminokwasów roślinnych (23% w/w), produkt zapewnia całkowity i wyważony aminogram w celu przezwyciężenia sytuacji związanych ze stresem abiotycznym i poprawy jakości oraz wydajności upraw.

  Vegenergy jest dopuszczony do stosowania w rolnictwie ekologicznym.

  Dzięki zastosowaniu rzetelnego i wymagającego procesu tworzenia i rozwoju, nowy produkt, Vegenergy, spełnia surowe kryteria jakości i wydajności aminokwasów firmy Tradecorp.

   

  W pełni roślinne aminokwasy: jakość i efektywność

   

  Nowa linia na bazie wyłącznie aminokwasów roślinnych charakteryzuje się właściwościami, dzięki którym produkt jest wydajny i pozwoli na osiągnięcie maksymalnych korzyści z uprawy:

  • Duża ilość wolnych aminokwasów, które są łatwo absorbowane i metabolizowane przez roślinę.
  • Aminokwasy typu L-α są biologicznie aktywne i przydatne dla roślin.
  • Kompletny i zbilansowany aminogram, który pokrywa szeroką gamę potrzeb rośliny podczas jej rozwoju i w przypadku stresu abiotycznego.
  • Zatwierdzone dla celów rolnictwa ekologicznego przez Ecocert do stosowania w rolnictwie ekologicznym zgodnie z normami europejskimi (Rozporządzenia Rady WE nr 834/2007 i 889/2008) i NOP (National Organic Program).

   

  Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat nowej linii biostymulatorów na bazie wyłącznie aminokwasów roślinnych