map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Nowe opakowania dla produktów stałych Tradecorp

  Spółka Tradecorp dokonała znaczących inwestycji w swojej fabryce w Sanchidrián (Ávila, Hiszpania), aby wprowadzić nowy system pakowania , który posiada kilka zalet, takich jak poprawiony wzór worków do produktów stałych i możliwość zastosowania nowego opakowania 500g.

  Poprawiony wizerunek i spersonalizowane informacje

  Nowe opakowanie oznacza poprawę jeżeli chodzi o prezentację naszych worków 1kg i 5kg. Ponadto, zgodnie z naszą zasadą angażowania się w oferowanie produktów i usług spersonalizowanych zgodnie z potrzebami naszych klientów, będziemy kontynuowali personalizowanie informacji na opakowaniach zgodnie z lokalnymi potrzebami językowymi, rodzajem upraw, zaleceniami dotyczącymi rolnictwa, itp. Poprawiamy wizerunek utrzymując naszą typową personalizację.

  Najlepsza oferta opakowania: Nowa prezentacja 500 g

  Spółka Tradecorp jest obecna w ponad 60 krajach na całym świecie, o bardzo różnych cechach i potrzebach. Nowy system pakowania w naszej fabryce w Sanchidrián pozwala odpowiedzieć na potrzeby dotyczące mniejszych opakowań, przez włączenie do naszej oferty opakowań po 500 g dla większości naszych produktów stałych. Jakość i skuteczność produktów Tradecorp obecnie dostępna jest w małym opakowaniu.

  Więcej szacunku dla środowiska

  Spółka Tradecorp przykłada wagę do środowiska oraz zrównoważonego wykorzystania zasobów naturalnych. Dlatego, wśród wielu innych działań na rzecz ochrony środowiska, współpracujemy z lokalnymi podmiotami w zakresie recyklingu naszych opakowań i używamy do nich tektury z recyklingu.

  Nowy format opakowań jest konfigurowany jako minimalna jednostka sprzedażowa, co pozwala nam na optymalizację wykorzystania zasobów naturalnych, poprzez ograniczenie ilości tektury zużywanej do prezentacji naszych produktów. Na przykład: nowe opakowanie 1 kg pozwoli na ograniczenie ilości zużywanej tektury aż o 64% na kilogram pakowanego produktu.

  Optymalizacja paletyzacji

  Nowy format opakowania, przez zmniejszenie ilości materiału niezbędnego do prezentacji naszych produktów pozwala nam na poprawę paletyzacji, optymalizację transportu i, w konsekwencji, zużycia energii koniecznej do transportu naszych produktów.

  Wdrażanie nowych formatów opakowań będzie stopniowo wprowadzane w różnych krajach, w zależności od lokalnych potrzeb i specyfiki każdego rynku.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat nowego systemu opakowaniowego z naszej fabryki w Sanchidrián, prosimy o kontakt się z nami za pośrednictwem lokalnego biura Tradecorp lub  naszej strony internetowej.