map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Rolnictwo Ekologiczne

  » Produkty » Rolnictwo Ekologiczne

  Rolnictwo Ekologiczne

  Tradecorp jest firmą silnie zaangażowaną w ochronę środowiska i zrównoważone wykorzystanie zasobów naturalnych. Z tego względu pracujemy nad produktami, które umożliwią nam uzyskanie największego potencjału jakości i wzrostu plonu, z zachowaniem równowagi jako priorytetu, stawiając na rozwój produktów przyjaznych dla środowiska.

  Tak więc od 2006 roku pracujemy nad rozwojem  produktów, które nadają się do wykorzystania w rolnictwie ekologicznym, z poszanowaniem wszystkich zasad określonych w regulacjach europejskich. Naszym celem jest zapewnienie rolnikom skutecznych produktów, które mogą być stosowane w produkcji ekologicznej.

  Na dzień dzisiejszy, wiele z naszych sztandarowych produktów  jest odpowiednich do stosowania w Rolnictwie Ekologicznym, zgodnie z regulacją Komisji Europejskiej  nr 834/2007 i  nr 889/2008.

  Humistar:

  W szczególności produkt Humistar uzyskał kwalifikację Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznastwa (NE /146/2011) do stosowania w uprawach ekologicznychw Polsce.

  Lista produktów Tradecorp zatwierdzonych do użytku w Rolnictwie Ekologicznym: