map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Rovensa Group uruchamia Rovensa Next, nową globalną jednostkę biznesową zajmującą się rozwiązaniami bioracjonalnymi dla rolnictwa.

  – Dziesięć spółek grupy Rovensa, wyspecjalizowanych w holistycznej gamie rozwiązań bioracjonalnych, utworzy nową globalną jednostkę biznesową: Agrichembio, Agrotecnologia, Idai Nature, Microquimica, MIP Agro, OGT, Oro Agri, Rodel, SDP i Tradecorp, w 14 fabrykach na całym świecie i sprzedaży w ponad 80 krajach.  

  – Rovensa Next będzie zawierać kompleksowe, innowacyjne portfolio produktów i technologii rolniczych, które będą kształtować zrównoważoną przyszłość rolnictwa i stymulować jego biotransformację.  

  – Utworzenie tej jednostki biznesowej pozycjonuje Rovensa Next jako światowego lidera w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań bioracjonalnych, wykazując się globalną wiedzą fachową połączoną z wiedzą lokalną poprzez holistyczne i zintegrowane podejście do zdrowia roślin i gleby – od nasiona do półek.  

  BERLIN, 8 luty 2023 r. – w obliczu globalnych wyzwań między innymi z rosnącą populacją i zmianami  klimatycznymi, rolnicy potrzebują rozwiązania, które wyżywi planetę za pomocą zdrowych i bezpiecznych rozwiązań. Dziś Rovensa Group, światowy lider środków rolniczych dla zrównoważonego rolnictwa, odpowiada na te potrzeby za pomocą Rovensa Next, nowej globalnej jednostki biznesowej zajmującej się bioracjonalnymi rozwiązaniami  dla rolnictwa , których celem jest przywrócenie Ziemi tego, co ona daje nam. Rovensa Next debiutuje w tym tygodniu na Fruit Logistica Berlin, wiodących targach branży świeżych owoców.

  Rovensa Next skupia 10 spółek Grupy Rovensa, tworząc holistyczną platformę innowacyjnych rozwiązań bioracjonalnych, aby kształtować zrównoważoną przyszłość rolnictwa i napędzać jego biotransformację. Dzięki temu ogłoszeniu Agrichembio, Agrotecnologia, Idai Nature, Microquimica, MIP Agro, OGT, Oro Agri, Rodel, SDP i Tradecorp stana się częścią nowej jednostki biznesowej, łącząc lokalną wiedzę techniczną, inowacje i zespoły współpracujące z rolnikamidystrybutorami w terenie, aby sprostać wyzwaniom związanym ze zrównoważonym rozwojem, korzystając z globalnej wiedzy i przywództwa Grupy Rovensa.  

  José Alfredo García, Co-COO Rovensa Next, Javier Calleja, incoming CEO Rovensa Group, Eric van Innis, CEO Rovensa Group and Carlos Ledó, Co-COO Rovensa Next.

  Eric van Innis, dyrektor generalny Rovensa Group, stwierdził: ” Dzięki temu flagowemy projektowi Rovensa Next i naszej holistycznej platformie rozwiązań bioracjonalnych robimy strategiczny krok naprzód w realizacji naszego celu, jakim jest bycie referencyjnym dostawcą zrównoważonych rozwiązań dla rolnictwa. Rolnicy i dystrybutorzy nie potrzebują pojedynczego produktu ani uniwersalnego produktu z wieloma kartami; potrzebują wyspecjalizowanych doradców, którzy pomogą im stworzyć skuteczna strategię uwzględniającą ich lokalne środowisko i wyzwania. Rovensa Next to nasza odpowiedź na potrzeby naszych partnerów w zakresie zrównoważonego zarządzania uprawami, które prowadzi do bezpiecznych I zdrowych produktów o lepszej jakości i zwiększonej wydajności”. 

   Stawiając na zrównoważony rozwój, innowacje i wiedzę techniczną, Rovensa Next łączy globalną sieć 30 laboratoriów badawczo-rozwojowych , centrów doskonałości, pół uprawnych i szklarni; 

  14 zakładów produkcyjnych; ponad 84 partnerstwa z ośrodkami badawczymi i uniwersytetami; 100 specjalistów ds. Badan i rozwoju oraz innowacji; oraz oddany zespół ponad 850 ekspertów terenowych. Wszystko to pozwala Rovensa Next być pionierem w najnowocześniejszych badaniach and tworzeniem bardziej efektywnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań bioracjonalnych, które nie wpływają na wydajność ani jakość.  

  Carlos Ledo, współdyrektor operacyjny Rovensa Next, skomentował:Wraz ze wzrostem liczby ludności i szybko zmieniającym sie klimatem istnieje wyraźna potrzeba przekształcenia sektora rolnego Utworzenie Rovena Next, składającej sięz dziesięciu marek z przedsiębiorczością w ich DNA, zapewnia nam odpowiedni talent, know-how, więdzę i innowacje, aby napędzać niezbędne zmiany w rolnictwie. Nadszedł czas na zrównoważoną transformację”.  

  Jose Alfredo Garcia, współdyrektor operacyjny Rovensa Next, dodał: Chcemy być zaufanym partnerem, który pomaga naszym klientom przeprowadzać zrównoważoną transformację bez uszczerbku dla wydajności. Naszą wyjątkową wartością dodaną jest nasz zespół ekspertów terenowych, który pracuje w terenie z hodowcami, aby zrozumieć ich potrzeby I sprostać ich wyzwaniom. Łącząc całą naszą lokalną i specjalistyczną wiedzę w zakresie różnych upraw i obszarów geograficznych w jedno globalne portfolio rozwiązań, chcemy ułatwić, a nawet przyśpieszyć biotransformację dla klientów, ostatecznie pomagając kształtować bardziej zrównoważoną przyszłość”.  

  Dzięki nowej jednostce biznesowej Rovensa Group przewiduje obrót w wysokości ponad 1 miliarda euro do 2025 r. Dzisiejsze ogłoszenie oznacza początek globalnego przejścia na Rovensa Next, a następnie wdrożenie lokalne we wszystkich krajach od lipca 2023r.  

  O Grupie Rovensa 

  Rovensa Group jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań rolniczych dla zrównoważonego rolnictwa. Jest to grupa firm, które opracowują, produkują I komercjalizują rozwiązania dla rolnictwa, aby pomóc rolnikom w produkcji bezpiecznej, zdrowej i pożywnej żywności dla wszytskich. Zaangażowani w wywieranie pozytywnego wpływu poprzez swoje firmy, ponad 4000 pracowników stara się każdego dnia przyczynić się do naszej misji wyżywienia planet. 

  Dysponując ponad 30 ośrodkami eksperymentalnymi i laboratoriami badawczo-rozojowymi (R&D) na całym świecie, przewodzimy zmianom w rolnictwie poprzez innowacje oparte na nauce, aby stale rozwijać pionierskie środki produkcji rolnej w celu ochrony i poprawy gleby, środowiska i zdrowia ludzi. Zapewniamy rolnikom w 80 krajach na całtym świecie uzupełniające portfolio rozwiązań w zakresie biożywienia, biokontroli i ochrony upraw, aby wspierać przejście na bardziej zrównoważone rolnictwo, umozliwiając im uprawę większej ilości i wyższej jakości żywności przy mniejszych zasobach naturalnych.  

  Więcej informacje można znaleźc na stronie www.rovensa.com 

  i. Dane Rovensa Next, w tym 10 połączonych spółek i przejęcie Cosmocel