map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Rovensa przejmuje Oro Agri, wiodącego dostawcę przyjaznych środowisku rozwiązań biokontroli

  Rovensa zgodziła się przejąć Oro Agri od Omnia grup, wiodącego dostawcę przyjaznych dla środowiska rozwiązań biokontroli o międzynarodowym zasięgu.

  Oro Agri osiągnęło imponujący wzrost w ciągu ostatnich dwóch dekad poprzez wysokiej jakości portfolio produktów biologicznych chronionych patentem. Przejęcie Oro Agri wzmacnia pozycję Rovensy jako wiodącego niezależnego dostawcy rozwiązań biologicznych na całym świecie i jeszcze bardziej rozszerza swój zasięg geograficzny, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, Azji i RPA.Rovensa nie może się doczekać współpracy z Erroll Pullenem (założycielem i dyrektorem generalnym Oro Agri) i jego wybitnym zespółem zarządzający, który przyspieszy ekspansję Oro Agri poprzez wykorzystanie platformy Rovensy do dalszego rozwoju.

  Eric van Innis, dyrektor generalny Rovensa, stwierdził: „Oro Agri zbudowało imponujący biznes biologiczny, z marką o światowej renomie. Siła regulacyjna i własność intelektualna, a także zorientowana na klienta, techniczna strategia wejścia na rynek z podejściem „noga na ziemi” jest ścisle zgodna z filozofią i zasadami Rovensy. Jesteśmy niezmiernie podekscytowani powitaniem Oro Agri w Rovensie. Jej ambitny i utalentowany zespół zarządzający, bardzo obiecujące produkty w trakcie przygotowania i znaczące możliwości wynikające z integracji w ramach Rovensy będą ważnym motorem naszego dalszego rozwoju ”.

  Erroll Pullen, założyciel i dyrektor generalny Oro Agri, powiedział: „Zajęło nam dwadzieścia lat, aby z jednoosobowego startupu zdobyć pozycję lidera w portfolio produktów i sieci dystrybucji w ponad 75 krajach. Uznanie tych zalet przez rolników i dystrybutorów otworzyło niedawno drzwi dla Oro Agri do znacznego rozszerzenia dystrybucji w Ameryce Północnej, podwajając liczbę punktów sprzedaży w USA. W Ameryce Łacińskiej, Europie, Afryce i Azji nasze zespoły są również zajęte poszerzaniem dystrybucji. Bycie częścią Rovensa jest bardzo ekscytujące dla naszego zespołu, ponieważ widzimy wiele nowych drzwi otwierających się na wprowadzenie produktów komplementarnych. Nie mogłem być bardziej podekscytowany, moja kadra kierownicza również”. Zakończenie przejęcia ma nastąpić przed końcem roku 2020 i jest uwarunkowane uzyskaniem zgody akcjonariuszy Omnia Holdings Limited, a także określonych organów kontroli i nadzoru.

  Portfolio innowacyjnych rozwiązań i technologii rolniczych Rovensa pomaga rolnikom poprawiać plony oraz zapewnia bezpieczeństwo żywnościowe. Rovensa ma trzy działy: BioControl, który oferuje rozwiązania oparte na surowcach biologicznych, takich jak ekstrakty roślinne i mikroorganizmy; BioNutrition, który zapewnia uprawom rolniczym specjalistyczne rozwiązania odżywcze dla wzrostu i produkcji zdrowej zywności; oraz Crop Protection, która eliminuje i zapobiega biologicznym zagrożeniom w uprawach. Rovensa specjalizuje się w formułowaniu zrównoważonych produktów, które ograniczają wpływ rolnictwa na środowisko i zmiany klimatyczne oraz wspierają uprawę zdrowej żywności.

  Doradcami Rovensy byli: HSBC, JP Morgan, Uría Menéndez, McKinsey, Context, PWC i ERM