map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Sapec Agro Business staje się Rovensa

  ROVENSA – DOBRZE ZRÓWNOWAŻONE ROLNICTWO

  Premiera nowej nazwy grupy odbyła się w Madrycie na stadionie Wanda Metropolitano. W tym wielkim wydarzeniu wzięło udział ponad 400 uczestników z 20 krajów, z 5 kontynentów.

  Rovensa jest reakcją na obecne megatrendy rynkowe takie jak wzrost liczby ludności, potrzeba zdrowszego stylu życia, lepiej poinformowani konsumenci, detaliści, którzy opowiadają się za przejrzystością, oraz rolnicy, którzy muszą zapewnić, że wytwarzają bezpieczne i wysokiej jakości produkty.

  Rovensa

  Tożsamość marki Rovensa

  Nowa tożsamość marki jest inspirowana firmami, które tworzą grupę. Każda z nich przyczynia się w zróżnicowany sposób, sprzyjając synergii między nimi. W ten sposób logo łączy elementy każdej firmy.

  Rovensa będzie nadal obsługiwać klientów poprzez trzy jednostki biznesowe: ochronę upraw, żywienie upraw i kontrolę bio.

  O grupie Rovensa

  Rovensa to międzynarodowa grupa, która sprzedaje produkty w ponad 70 krajach z biurami w ponad 25 krajach. Posiada fabryki, centra badawcze i laboratoria w Brazylii, Francji, Hiszpanii, Portugalii i Irlandii. Rovensa jest własnością firmy Bridgepoint z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

  Łącząc doświadczenia wszystkich firm Rovensa oferuje pełny portfel z jednym celem: Dobrze Zrównoważone Rolnictwo.

  Rovensa

  Firmy wchodzące w skład grupy Rovensa:

  • Ascenza jest oddziałem ochrony upraw.
  • Tradecorp to eksperci w dziedzinie opracowywania i produkcji rozwiązań w zakresie żywienia roślin i biostymulacji.
  • Idai Nature to eksperci w dziedzinie biokontroli.
  • OGT to firma z wyłącznym dostępem do wodorostów Ascophyllum nodosum, stosująca unikalną metodę ekstrakcji: Gentle Extraction.
  • SDP specjalizuje się w adiuwantach.
  • Microquimica to eksperci w dziedzinie mikrobiologii i biotechnologii.