map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Tradecorp na spotkaniu “Akademia rzepaku – rzepak przed zimą”

  Hortpress oraz Rapool Polska mają przyjemność zaprosić na “Akademię rzepaku – rzepak przed zimą”, spotkanie dla producentów rzepaku.

  Spotkanie będzie ze specjalistami z zakresu odżywiania, ochrony, doboru odmian.
  Tematy, które będą analizowane to: omówienie sytuacji na polach rzepaku przed zimą, aktualne problemy i rozwiązania.

  Tradecorp będzie obecny na spotkaniu “Akademia rzepaku – rzepak przed zimą”, gdzie nasz ekspert Piotr Kotowski będzie przedstawiał temat “Sprawdzone produkty w uprawie rzepaku”.

  Spotkanie odbędzie się 15 listopada 2018 roku o godzinie 10.00 w Knybawie koło Tczewa (Restauracja I Hotel nad Wisłą, Knybawa, ul. Makowa 7)

  Więcej informacji na stornie: rzepak.hortpress.com