map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Strategia

  » Kim jesteśmy? » Strategia

  Strategia Tradecorp opiera się na kilku atrybutach, które definiują nas jako firmę i przyczyniają się do budowania naszego wizerunku firmy kojarzącej się z najwyższymi standardami jakości i profesjonalizmu w sektorze odżywiania upraw.


  Jose01 Innowacyjność

  W Tradecorp jesteśmy świadomi potrzeby promowania bardziej produkcyjnego, ekologicznego i  zrównoważonego rolnictwa. W tym celu, nasza innowacyjność opiera się na oferowaniu naszym klientom  rozwiązań, które pozwolą im produkować więcej przy mniejszych nakładach, zwiększać wydajność, stawiać  na stały rozwój i wreszcie umożliwiać uzyskanie wyższego plonu w stosunku do poczynionych inwestycji i wysiłków.

  Nasz Zespół Badawczo-Rozwojowy pracuje w bliskiej współpracy z naszymi klientami. Jesteśmy dumni z faktu, że wsłuchujemy się w głos naszych klientów, proponując im rozwiązania dopasowane na                                                           miarę ich szczególnych potrzeb.


  Julie01

  Maksymalna jakość i skuteczność

  Nasza praca koncentruje się na zaspokojeniu potrzeb naszych klientów. Z tego względu koncentrujemy się na rozwoju i produkcji skutecznych produktów o wysokiej jakości dla rolników oraz, co więcej, oferujemy optymalny serwis, który rozpoczyna się od dokonania oceny potrzeb klientów, a kończy na osiągnięciu pomyślnych wyników.

  Od 2005 roku korzystamy ze Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem, posiadamy  certyfikaty  ISO 9001 i ISO 14001.


   Nicolas01Profesjonalizm

  Jedną z głównych cech wyróżniających Tradecorp jest nasz zespół, skupiający ponad 200 specjalistów z różnych krajów i kręgów kulturowych. Poszczególne zespoły techniczne i lokalne dla każdego obszaru oferują rolnikom i dystrybutorom profesjonalny, indywidualny i bliski serwis.

   

   


  Bettina01Równowaga

  Jesteśmy zaangażowani w przestrzeganie praw ludzkich i pracowniczych, utrzymanie środowiska naturalnego oraz zrównoważone wykorzystanie zasobów naturalnych

  • Jednym z naszych głównych priorytetów jest zgodność z przepisami REACH ;
  • Szanujemy i promujemy zasady inicjatywy ONZ Global Compact ;
  • Zarządzanie środowiskowe naszej firmy posiada certyfikat ISO 14001:2004 ;
  • Wiele spośród sztandarowych produktów naszej firmy nadaje się do wykorzystania w uprawach ekologicznych ;