map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Odwiedź Tradecorp na Fruit Logistica 2019 w Niemczech

  Od 6 do 8 lutego 2019,  Tradecorp we współpracy z Idai Nature, będzie obecny na targach Fruit Logisitca w Berlinie, Niemcy. Zachęcamy do odwiedzenia naszego interaktywnego stoiska A-14, w hali 8.2. Nasi specjaliści będą już tam na Państwa czekać.

  Tradecorp przedstawia koncepcję “Biostimulation 360º”, która składa się z pełnej gamy biostymulatorów dla różnych typów stresów abiotycznych. “Biostimulation 360º” pokrywa zapotrzebowanie roślin od siewu do zbioru, poprawiając także wszystkie procesy fizjologiczne roślin, od rozwoju korzeni po dojrzewanie owoców.

  Eksperci Tradecorp opowiedzą o korzyściach płynących z naszych czystych ekstraktów kwasów humusowych (Humistar), które poprawiają właściwości gleby i rozwój korzeni oraz ekstraktu z alg morskich na bazie Ascophyllum nodosum (Phylgreen), które zapobiegają stresowi środowiskowemu podczas całego cyklu uprawy. Będą również wyjaśniać działanie produktów
  zawierających wolne aminokwasy (Delfan plus), które szybko łagodzą różne typy stresów abiotycznych.

  Ponadto, możesz stać się częścią “Biostimulation 360º”, wchodząc w naszą kabinę doznań sensorycznych. Tutaj zanurzysz się w doświadczenie, które zaangażuje twoich pięć zmysłów ze świeżymi algami. Dzięki temu dowiesz się, w jaki sposób biostymulacja pomaga zwalczać stres abiotyczny, który jest spowodowany niekorzystnymi warunkami klimatycznymi, takimi jak: wysokie i niskie temperatury, susza, a także zasolenie.

  Dowiesz się również więcej o algach Ascophyllum nodosum poprzez wirtualną rzeczywistość 360º. Podróż, która zaczyna się na wybrzeżu Irlandii i podąża za algami przez różne etapy ekstrakcji, aż do stworzenia naszego biostymulatora, Phlygreen.

  Informacje o Fruit Logistica

  Targi zlokalizowane są w Berlin Expo Center i CityCube. Fruit Logisitca koncentruje się na sektorze świeżych produktów, łącząc wszystkich zaangażowanych w branżę owocową. Każdy może dowiedzieć się o innowacjach, produktach i usługach. Ponad 3000 wystawców w jednym miejscu to idealne wydarzenie, aby być na czasie z rynkiem świeżych owoców i warzyw.