map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Odwiedź Tradecorp na targach Interpom 2018 w Belgii

  W dniach 25-27 listopada Tradecorp będzie uczestniczyć w targach Interpom 2018, które dbywać się będą w Kortrijk Xpo w Kortrijk w Belgii.

  Zachęcamy do odwiedzenia stoiska 6105, aby dowiedzieć się więcej na temat tego w jaki sposób uzyskać maksymalny zwrot z poniesionych nakładów (ROI) w  uprawach ziemniaka. Eksperci Tradecorp ds. uprawy ziemniaka, obecni na tym stoisku, będą udzielać porad na temat sposobów na zmniejszenie stresu, uzyskanie większej liczby korzeni, a także osiągnięcia większych ilości bulw o większych rozmiarach dla zmaksymalizowania zysków.

  Porozmawiajmy o tym, co naprawdę ważne: jak zwiększyć wydajność i jakość plonów ziemniaka

  Ponadto Vincent Claux, Dyrektor Techniczny Tradecorp w Europie w swojej prezentacji „Jak skutecznie odżywiać ziemniaki, aby uzyskać wyższą wydajności i jakości plonów” przedstawi rozwiązania zwiększajace opłacalność upraw ziemniaka.

  • Poniedziałek, 26 listopada
  • Sala MC3 w Kortrijk Expo (Interpom)
  • Konferencja rozpoczyna się o godz. 14
  • Catering od godz. 13

  Jeśli chcesz wziąć udział w prezentacji, skontaktuj się z nami, aby otrzymać zaproszenie!

  Informacje o Interpom 2018

  InterpomPrimeurs to najbardziej wyspecjalizowane halowe targi dla sektora uprawy ziemniaka i innych warzyw w Europie, gdzie reprezentowany jest cały łańcuch produkcji: od uprawy, po przetwórstwo, aż po wprowadzanie produktów na rynek.

  Na targach oferowana jest pełna, a przede wszystkim ściśle wyspecjalizowana gama produktów i usług dla wszystkich specjalistów w sektorze uprawy ziemniaków i innych warzyw: hodowców, przedsiębiorców, przetwórców, firm pakujących, kupców i handlowców świeżych i przetworzonych ziemniaków i innych warzyw ze wszystkich zakątków Europy – a coraz częściej także z innych kontynentów.

  Targi Interpom odbywają się co dwa lata i za każdym razem są większe i przyciągają więcej osób z całego świata. W poprzednich targach udział wzięło 315 wystawców z 14 krajów i 20.000 odwiedzających z 49 krajów.

  Dowiedz się więcej o Interpom.