map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Tradecorp na Kongresie Sadowniczym (Fruit congress) 2018

  Eksperci Tradecorp będą obecni na Kongresie Sadowniczym – Fruit congress, planowanym na dzień 4-5 grudnia 2018 w Warszawie, w hotelu Sangate (Dawniej Hotel Gromada Okęcie). Zachęcamy do odwiedzenia stoiska Nr 1.

  Kongres Sadowniczy został zwołany z inicjatywy grupy sadowników ze względu na trudną sytuację jaka panuje na rynku owoców. Głównym przesłaniem Kongresu jest przedstawienie konkretnych, realnych rozwiązań naprawczych.

  Ze względu na wagę problemu ważne jest, że w organizację Kongresu włączyła się szerzej również społeczność sadownicza, ponosząc niewielką część kosztów związanych z jego organizacją.

  Na kongresie będzie omawiany  cały pakiet zmian. Żeby odniosły sukces potrzebują czasu, determinacji i konsekwentnego działania wielu ludzi.

  Tematy, które będą analizowane to: jakość i ilość produkcji, handel, rynki zbytu, ekonomika produkcji, edukacja i organizacja środowiska.

  Ponadto, kryzys i załamanie cen, strategii rozwoju branży i modernizacja produkcji sadowniczej w Polsce.

   

  Więcej informacji o programie Kongresu Sadowniczego na stronie: kongressadowniczy.pl