map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Tradecorp podpisuje Kodeks Postępowania w Zakresie Wprowadzania Biostymulatorów roślin na Rynek EBIC

  W celu zwiększenia przejrzystości rynkowej pod kątem użytkowników, producentów i konsumentów Europejska Rada  Producentów Biostymulatorów (EBIC) opracowała Kodeks Postępowania w Zakresie Wprowadzania Biostymulatorów  Roślin  na Rynek.

  Rzeczony Kodeks Postepowania promuje transparentność i umożliwia rolnikom dokonywanie świadomego wyboru w zakresie dodatkowych korzyści jakie biostymulatory mogą wnieść do ich systemów zarządzania uprawami. Podpisując Kodeks Postepowania EBIC Tradecorp zobowiązuje się działać według najwyższych standardów w prowadzeniu działalności, a w szczególności:

  •   Przestrzeganie wszystkich stosownych praw i przepisów na każdym rynku, na jakim działa Tradecorp;
  •   Opracowywanie bezpiecznych i skutecznych produktów;
  •   Współpraca z organami w celu zapewnienia uczciwej konkurencji i ochrony konsumenta;
  •   Dostarczanie stosownych informacji końcowym użytkownikom w celu podejmowania świadomych decyzji.

  Proces wdrożeniowy będzie jak podróż, wymagająca wprowadzania modyfikacji w celu zapewnienia zgodności z przyszłymi wymogami UE wraz z ich wejściem w życie. Pierwszym zobowiązaniem Tradecorp jest opracowanie indywidualnego planu zgodności dostosowania się do przyszłych regulacji unijnych, ze stosownie wyznaczonymi terminami.

  Więcej informacji:

   

  p

  Paz Pérez i Pilar Gallego z Wydziału Regulacji

  Prawnych i REACH w  Tradecorp i Giuseppe Natale, Prezes EBIC.