map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Tradecorp Polska obchodzi dwudziestolecie działalności!

  Pragniemy złożyć podziękowania wszystkim, którzy pomagali nam w osiągnięciu tego sukcesu – jesteście jego współtwórcami.

  Firmę Tradecorp założono w Hiszpanii w 1985 r. Na początku tego wieku rozpoczęła ona proces dynamicznej ekspansji na rynki międzynarodowe i otworzyła placówki w najważniejszych państwach Europy. Do utworzenia Tradecorp Polska doszło w  2002 r. dzięki staraniom Marca André (byłego dyrektora Tradecorp Europe) i pierwszych pracowników krajowych nowo powołanej spółki-córki.

  Firma weszła na rynek z kluczowymi produktami, takimi jak Humistar (Kwasy humusowe), Delfan Plus (aminokwasy) oraz chelaty. Są one produkowane w naszej fabryce w Avila w Hiszpanii i jest to jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie syntetyzuje się czynnik chelatujący EDDHA.

  Tradecorp to jedna z pierwszych firm, które zaczęły posługiwać się rynku pojęciem biostymulacji i rozpropagowały jej korzystny wpływ na metabolizm roślin oraz na ich jakość i wysokość uzyskiwanych plonów. W 2011 r. Tradecorp zostało jednym z członków założycieli EBIC (Europejskiej Rady Przemysłu Biostymulantów), a niedługo potem wprowadziło na polski rynek produkty linii Phylgreen.

  Historia firmy Tradecorp Polska zaznaczona jest kamieniami milowymi:

  Nasza firma to nie tylko produkty. Sukces firmy Tradecorp to również wynik pracy wielu profesjonalistów, którzy od lat działają z entuzjazmem i pasją, i dzięki którym w warunkach szybkiego wzrostu kraju doszło też do znacznego rozwoju firmy.

  Korzystając z okazji, pragniemy podziękować wszystkim naszym partnerom handlowym, dystrybutorom i klientom, którzy od 20 lat wspierają nas i obdarzają zaufaniem. Chcemy  kontynuować naszą współpracę i razem z Wami wspierać producentów naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie zrównoważonego nawożenia upraw.