map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Tradecorp stawia na ekologię: posiadamy już 47 produktów zatwierdzonych przez Ecocert w 2021 r.

  Tradecorp systematycznie pracuje nad zaangażowanie w zrównoważony rozwój środowiska i rolnictwa ekologicznego.

  Od około 2000 roku intensywnie inwestuje w rolnictwo ekologiczne, prowadząc badania, opracowując i wdrażając na rynek  produkty dedykowane rolnictwu ekologicznemu.

  W 2021 roku  Ecocert zatwierdził w rolnictwie ekologicznym wiele produktów  premium z oferty Tradecorp, takich jak np. Vegenergy, Phylgreen i Final Eko, a także wiele innych, bardzo ważnych produktów z oferty Tradecorp.

  Oprócz zgodności z normami rolnictwa ekologicznego Unii Europejskiej, niektóre z produktów Tradecorp zostały również starannie opracowane, aby spełniać inne wymogi dotyczące rolnictwa ekologicznego. Obecnie Tradecorp posiada:

  • 47 produktów zatwierdzonych dla rolnictwa ekologicznego zgodnie z normami EC (Unia Europejska) przez Ecocert
  • 6 produktów zatwierdzonych przez Ecocert dla rolnictwa ekologicznego zgodnie z normami JAS (Japonia)
  • 3 produkty zatwierdzone dla rolnictwa ekologicznego zgodnie z regulacjami NOP (Stany Zjednoczone)

   

  Tradecorp w rolnictwie ekologicznym

  Bardziej niż kiedykolwiek, trendy rynkowe zmierzają w kierunku organicznych, przyjaznych dla środowiska produktów i rozwiązań. Oprócz inicjatyw takich jak „Zielony ład” i „Od pola do stołu”, ostatnie statystyki wskazują, że trend w zakresie rolnictwa ekologicznego ustanowił nowy rekord w 2019 r., wynoszący  72,3 mln ha upraw na całym świecie i rynkiem o wartości ponad 106 miliardów euro, według FIBL.

  Od 2006 roku Tradecorp pracuje nad tym, aby asortyment produktów ekologicznych był zatwierdzany przez uznane jednostki certyfikujące. Daje to rolnikom gwarancję, że produkty, których używają, spełniają najbardziej surowe wymogi do stosowania w rolnictwie ekologicznym.

  Każdego roku Ecocert Ibérica, hiszpański oddział Ecocert, weryfikuje produkty Tradecorp i przeprowadza na miejscu kompleksowy audyt zakładów produkcyjnych oraz dokładną analizę procesów produkcyjnych. Ponadto Tradecorp współpracuje z innymi organizacjami, takimi jak FIBL, OMRI i Australian Certified w zakresie weryfikacji i zatwierdzania produktów do stosowania w rolnictwie ekologicznym.