map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Tradecorp będzie uczestniczył w targach TSW 2020!

  Tradecorp weźmie udział w 10 edycji „Targów sadownictwa i warzywnictwa” w dniach 15-16 stycznia 2020 r. na  Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, w Polsce. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska F-8 , gdzie nasi eksperci przedstawią koncepcję “ Biostimulation 360º”.

  Biostimulation 360º

  Bazuje ona na pełnej  gamie  biostymulatorów dla różnych rodzajów stresów abiotycznych oraz  pokrywa potrzeby rośliny od siewu/ sadzenia po  zbiór, poprawiając również wszystkie procesy fizjologiczne rośliny, od rozwoju korzenia aż do dojrzewania owoców.

  Nasi eksperci przedstawią efektywne  rozwiązania Tradecorp  dotyczące różnych  rodzajów stresów abiotycznych, w tym produkty oparte na kwasach humusowych oraz  na ekstraktach z alg morskich  Ascophyllum nodosum.

  O „Targach sadownictwa i warzywnictwa”

  Wystawa TSW to największe targi branżowe owoców i warzyw w Europie Środkowo-Wschodniej, które dostarczają najnowszą i najbardziej innowacyjną wiedzę know-how w branży ogrodniczej. Targi przyciągają zarówno wystawców, jak i plantatorów owoców i warzyw z całej Europy. Trwaja dwa dni i są wzbogacone o konferencje, wykłady i panele dyskusyjne.

  Więcej informacji: tsw.pl