map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Tradecorp zmniejsza wykorzystanie plastiku w swoich opakowaniach, redukując emisję CO2 o 115 000 kg rocznie

  Tradecorp należący do grupy Rovensa specjalizuje się w produkcji nawozów dolistnych oraz nawozów specjalnych dedykowanych do wybranych upraw systematycznie wprowadza system ograniczania produkcji opakowań opartych na polietylenie.

  Ograniczamy w ten sposób produkcję 35 000 kg polietylenu, co oznacza redukcję emisji CO2 do atmosfery o 115 000 kg rocznie.

  System, który został przez nas wprowadzony zmniejszy ilość używanego plastiku o 25% w opakowaniach 1-litrowych oraz o 11% w opakowaniach 5-litrowych.

  Tradecorp dbając o środowisko naturalne dodatkowo ogranicza emisję CO2 w wyniku mniejszego zużycia paliwa podczas transportu naszych produktów.

  Zrównoważony model produkcji i konsumpcji

  David Martin, Dyrektor  ds. Inżynierii Przemysłowej i Jakości:  “nasza działalność odzwierciedla zaangażowanie w ochronę środowiska oraz poszukiwanie właściwej równowagi pomiędzy produkcją a dbałością o zasoby środowiskowe. Wspólnie z naszymi dostawcami surowców opracowujemy model wdrażania rozwiązań ograniczających produkcję opakowań plastikowych. Jest to właściwa droga, aby wspólnie z naszymi klientami dbać o środowisko naturalne zachowując jednocześnie trwałość, jakość oraz estetykę naszych opakowań.”

  Działanie to jest wynikiem regularnych kontroli, które Tradecorp przeprowadza w celu zatwierdzenia i zapewnienia jakości swoich produktów, dzięki którym firma wykrywa możliwości poprawy. Kontrole te gwarantują również, że pomimo zmniejszenia ilości plastiku, butelki nadal mają tę samą jakość, a produkt nie ulega pogorszeniu. Nowe butelki nie tylko zabezpieczają rozwiązania Tradecorp, ale również zapewniają ich odporność, jakość i wygląd.

  Wszystkie te inicjatywy są częścią zrównoważonej produkcji opartej w 100% na odnawialnych źródłach energii we wszystkich zakładach produkcyjnych Tradecorp.

  Stosujemy opakowania kartonowe pochodzące z recyklingu. Kolejne projekty obejmują zmniejszenie wagi opakowań tekturowych jak i plastikowych pochodzących z recyklingu.

  Jak podkreśla David Martin: “Tradecorp wkłada wiele wysiłku, aby poprzez zrównoważoną produkcję ograniczyć zużycie energii, emisję CO2, wytwarzanie odpadów i zużycie wody”.

  Realizacja Celów Zrównoważonego Rozwoju poprzez opakowania:

  SDG 12, Zrównoważona produkcja i konsumpcja, oraz SDG 13, Działania na rzecz klimatu.

  • Prace Tradecorp nad opakowaniami wspierają dwa cele zrównoważonego rozwoju ONZ (SDG12, SDG 13), są również częścią zobowiązania Grupy Rovensa do tworzenia czystego środowiska w przyszłości. Jako Rovensa podejmujemy działania mające na celu ograniczenie użytkowania opakowań z tworzyw sztucznych i zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych, aby powstrzymać zmiany klimatyczne oraz ich skutki.
  • Zaangażowanie w ochronę środowiska Tradecorp jest zgodne z unijnym programem „Fit for 55”, którego celem jest redukcja emisji dwutlenku węgla o 55% do 2030 roku.

  O Tradecorp

  Tradecorp, spółka należąca do Rovensa, jest światowym liderem w sektorze biostymulacji i zrównoważonego odżywiania upraw, opracowującym i produkującym premierowe i innowacyjne rozwiązania, które są sprzedawane w ponad 60 krajach na całym świecie. Tradecorp oferuje kompleksowy portfel produktów premium dostosowany do lokalnych warunków agronomicznych i obejmujący takie rozwiązania jak biostymulanty, chelaty i precyzyjne nawozy dolistne.

  Ostatnie strategiczne przejęcia, takie jak Microquimica w Brazylii i SDP we Francji, doprowadziły do bezprecedensowego wzrostu firmy i dalszego rozszerzenia zróżnicowanego portfolio Tradecorp, poprzez włączenie rozwiązań mikrobiologicznych, takich jak inokulanty i ekstrakty bakteryjne, a także najnowocześniejsze adiuwanty