map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Nie przegap wywiadu Agropages z Nicolas Lindemann na temat przyszłości przemysłu biostymulatorów!

  Nicolas Lindemann, dyrektor wykonawczy Tradecorp, rozmawiał z Agropages na temat swoich poglądów związanych z branżą biostymulatorów, trendów rozwojowych i przyszłości rynku biostymulatorów w Chinach. Oto kilka kluczowych tematów, które zostały poruszone w tym wywiadzie.

  W ostatnich latach wiele na rynku pojawiło się wiele firm zajmujących się biostymulatorami. Co Pana zdaniem najbardziej wyróżnia, czy też jest największą zaletą Tradecorp w porównaniu z tymi firmami?

  Biostymulacja otwiera przed nami zupełnie nowy świat w zarządzaniu uprawami. Fakt, że wiele nowych firm wkroczyło na scenę w tej branży jest czymś bardzo dobrym dla rynku! Miejmy nadzieję, że przepisy pozwolą im na wiele lat działania, ponieważ to w końcu rolnicy i konsumenci uzyskują najwięcej korzyści z biostymulacji: lepsze i smaczniejsze owoce, wzrost plonów i ich lepsza jakość, łatwiejsze zarządzanie itp.

  W tej gałęzi przemysłu istnieją 2 główne poziomy wejścia:

  – Duże przedsiębiorstwa wchodzące na rynek w jego górnym segmencie, bardzo często pozyskujące nowe technologie lub linie produktów, przedstawiają swoje portfolio w zakresie biostymulatorów jako uzupełnienie istniejącej oferty.

  – Natomiast małe lub bardzo małe firmy wywodzące się z sektora innowacji lub szkół wyższych dostarczają wyspecjalizowaną ofertę w zakresie biostymulacji.

  Tradecorp działa na rynku dwutorowo: oferujemy nowości w całości związane z innowacjami lub badaniami stosowanymi, a także dostarczamy konkretną ofertę uzupełniającą szeroką gamę oferowanych przez nas produktów. Tym samym nasza oferta jest kompletna, zintegrowana i indywidualnie dostosowana. W ten sposób ta oferta biologicznych produktów odżywczych staje się wyjątkowa.

  Pana zdaniem, na jakim etapie rozwoju znajduje się światowy przemysł biostymulatorów i jakie są jego szanse rynkowe i wyzwania?

  Ciągle jesteśmy na początku drogi. Globalny rynek biostymulatorów jest na drodze ku dojrzałości i konsolidacji, a działania i wprowadzanie innowacji wciąż trwa.

  Rolnicy i konsumenci są chętni do korzystania z biostymulatorów, ale nie kupią czegoś, co po prostu ma ładną etykietę lub pod wpływem lokalnego dystrybutora. Chcą wiedzieć, o co chodzi w danym produkcie, a firmy muszą wyjaśnić i udowodnić działanie swojego produktu, jak również w jaki sposób można lepiej zarządzać uprawą. Jest to faza wiedzy.

  W tej chwili istnieje tak wiele możliwości na rynku… Trzeba myśleć jak służyć rolnikowi i konsumentowi końcowemu, a osiągniemy sukces.

  Obecnie wielu producentów biostymulatorów decyduje się na współpracę z firmami produkującymi pestycydy i nawozy. Jak Pan postrzega taką międzysektorową współpracę?

  Sama biostymulacja nie załatwia sprawy. Potrzebne są również odżywianie i ochrona. Dodając do tego kontrolę biologiczną, otrzymujemy zupełnie inny wymiar w nowej grze.

  Jesteśmy przekonani, że taka integracja jest niezbędna. W przypadku Tradecorp i Sapec Agrobusiness Group, już od kilku lat oferujemy rozwiązania dla zarządzania uprawami w wielu krajach. Często współpracujemy z firmami produkującymi czyste biostymulatory i zajmującymi się kontrolą biologiczną i łączymy nasze podejście w zakresie odżywiania, ochrony i biostymulacji roślin.

  Korzystanie z jednego wycinka bez zwracania uwagi na inne może prowadzić do wyników, które bardzo trudno zinterpretować. Dlatego integracja jest czymś naturalnym i niezbędnym.

   

  Wywiad z Nicolasem Lindemann w wydaniu specjalnym Agropages na temat biostymulatorów