map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Zapobiegaj i zwalczaj stres cieplny z biostymulantorami Tradecorp!

  W optymalnych warunkach pogodowych, rośliny wytwarzają energię i osiągają maksymalną zdolność produkcyjną, dzięki umiarkowanym temperaturom i odpowiedniej dostępności wody. Lato to stresujący okres dla upraw, z powodu ciepła i suszy.

  W środku dnia temperatura wzrasta, może nawet przekroczyć 35ºC. Każda uprawa ma inną tolerancję na wysokie temperatury, ale w tych warunkach, fotosynteza spada gwałtownie podczas, gdy rośliny zwiększają oddychanie, aby przetrwać upał. Niedobór wody powoduje, że transpiracja i kontrola termiczna roślin jest rozregulowana. W rezultacie zużywają one więcej energii niż produkują.

  Pojawia się stres  oksydacyjny, który uszkadza roślinę.  Powoduje to:

  • Zachwianie równowagi bilogicznej w roślinie i osłabienie wigoru
  • Niewłaściwe wykorzystanie energii, ponieważ roślina zużywa więcej energii podczas oddychania niż wytwarza przez fotosyntezę
  • Zmniejszenie pobierania składników odżywczych i ich translokacji
  • Starzenie komórek roślinnych, które automatycznie prowadzi do ich  śmierci

  Konsekwencją jest utrata plonów i   jakości podczas zbiorów.

  Biostymulacja 360º: rozwiązania Tradecorp przeciwko stresowi cieplnemu!

  Niemniej jednak, możemy zapobiegać stresowi cieplnemu oraz go ograniczać  z biostymulantorami Tradecorp. Te produkty zwiększają tolerancję upraw na stres cieplny oraz wzmacniają fotosyntezę nawet w najgorszych warunkach, zmniejszając tym samym uszkodzenia oksydacyjne i zwiększając plon i jakość.

  Tradecorp skupia się na trzech szerokich zakresach rozwiązań biostymulacyjnych:

  • Rozwiązania oparte na kwasach humusowych, takie jak Humistar: ta gama produktów zwiększa zdolność gleby do retencji wody oraz wzmacnia wzrost korzeni, aby roślina mogła pobrać  więcej wody, nawet w stresujących warunkach
  • Rozwiązania oparte na wyciągu z alg morskich Ascophyllum nodosum: to gama produktów Phylgreen, które aktywują w roślinie  mechanizm tolerancji na  stresu z wyprzedzeniem.  Pozwalając  jej na reakcję prewencyjną  na stres abiotyczny. Nazywamy to „Primactive Effect”: seria reakcji w roślinach, które zmieniają ich fizjologię, metabolizm i odpowiedź genetyczną na stres abiotyczny, zwiększając wigor bez zmniejszania produkcji energii.
  • Rozwiązania oparte na aminokwasach, takie jak Delfan Plus, które zapewniają efekt leczniczy podczas lub zaraz po okresie stresu abiotycznego.Produkty te podtrzymują metabolizm białek i zapewniają szybszą regenerację po stresie.

  Zwiększ tolerancję upraw na stres cieplny z Biostimulation 360º!