map_1 map_13 map_15 map_4

Skontaktuj się z nami

"Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem i udzielą więcej informacji.
Proszę skorzystać z poniższego formularza, aby zadać pytania, przekazać sugestie lub przesłać swoją opinię.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Kraj

  Uprawa

  Wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie niniejszych danych osobowych dla celów umowy, świadczenia usług lub informowania o produktach i usługach Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp), zgodnie z zasadami i warunkami ochrony danych i polityki prywatności, które są dostępne pod adresem Politykę Prywatności. Zostałem/zostałem poinformowany(-a), że w celu dostarczenia odpowiedzi na wszystkie żądania kontaktu z krajów, w których spółka nie posiada siedziby lub lokalnego biura, moje dane osobowe mogą być udostępniane przedstawicielom lub dystrybutorom Tradecorp w takim kraju. Mam świadomość, że mogę korzystać ze swoich praw w zakresie ochrony danych, w szczególności z prawa do informacji, dostępu, konsultowania, korygowania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub usunięcia danych, poprzez kontakt z Biurem Ochrony Danych Tradecorp za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Kontakty

  Tradecorp Poland

  Zwiększ tolerancję upraw na stres związany z suszą dzięki Biostymulatorom Tradecorp!

  Susza jest głównym czynnikiem stresu środowiskowego, który wpływa na wzrost i rozwój roślin. Susza lub niedobór wody w glebie mogą być chroniczne w regionach klimatycznych o niskiej dostępności wody lub nieprzewidywalne z powodu zmian warunków pogodowych w okresie wzrostu roślin.

  Jak widzieliśmy w poprzednich okresach letnich, oczekuje się, że skutki suszy nasilą się wraz ze zmianami klimatu i rosnącym niedoborem wody. Ponieważ woda jest niezbędna dla roślin, susza wpływa negatywnie na  krytyczne procesy rozwoju i redukuje plon oraz jego jakość.

  Jak wpływa  stres suszy na metabolizm roślin?

  Efekty te obejmują:

  • Poważne uszkodzenia oksydacyjne
  • Brak wigoru, wzrostu i rozwoju
  • Wzrost temperatury wewnątrz rośliny
  • Zrzucanie kwiatów i owoców

  Jak możemy zwiększyć tolerancję upraw na stres związany z suszą? Z BIOSTIMULANTAMI TRADECORP!

  Primactive  może opóźnić lub nawet wyeliminować negatywne  skutki stresu abiotycznego, na które rośliny są narażone podczas normalnego cyklu uprawy. Przed stresem związanym z suszą zastosowanie produktów z  serii Phylgreen lub produktu Humistar daje szereg korzyści uprawom w tych trudnych warunkach:

  – POPRAWIA POJEMNOŚCI  WODNĄ GLEBY

  – UŁATWIA ROZWÓJ GŁĘBOKIEGO SYSTEMU  KORZENIOWEGO DO POBRANIA WODY

  – ZWIĘKSZA PRODUKCJĘ ATYOKSYDANTÓW

  –  POPRAWIA WYRZYSTANIE WODY PRZEZ ROŚLINĘ

  Dzień dobry Tradecorp do widzenia stres